Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Santechnikos prekės

Santechnikos prekės
Dušo sienelė nišoms Svaja plius 160, 170, 180 cm
19%
19%
  
3.3 / 5
3.3 stars, based on 15 reviews

Dušo sienelė nišoms Svaja plius 160, 170, 180 cmKaina: 619.00 €
Speciali Kaina: 499.00 €
Sutaupyk: 120.00 €
619.00

Dušo sienelė nišoms Svaja plius 160, 170, 180 x 193,5 cm

Labai kompaktiška, tinkanti sudėtingo išplanavimo vonios kambariams dušo sienelė su dvejomis slankiosiomis durelėmis. Pritaikyta labai plačioms nišoms. Galimi standartinių ir nestandartinių matmenų užsakymai.

Padengta "Greiti lašai" danga. „Greiti Lašai“ – danga, padedanti apsaugoti dušo kabinos stiklą nuo vandens galimo poveikio. Stiklas tampa atsparesnis įbrėžimams ir lengviau valomi nešvarumai. Rėmas - dažytas pilkai anoduotas aliuminio profilis 6 mm saugus grūdintas stiklas  Klasikinis dizainas Stabili bei tvirta konstrukcija Lengva priežiūra

 

Norite užsakyti matavimo ar montavimo paslaugas? Jas teikia pats gamintojas, platesnę informaciją galite rasti čia. Arba susisiekite mūsų e-parduotuvėje nurodytais kontaktais ir pagelbėsime.

 

 

Speciali stiklo danga „Greiti lašai“

Stiklas – viena geriausių medžiagų dušo kabinoms gaminti, mat jis yra tvirtas ir gerai praleidžia šviesą. Tačiau dėl nelygaus paviršiaus (apie 50 000 įdubimų kvadratiniame centimetre) ir cheminės struktūros, natūralus stiklas yra neatsparus vandens poveikiui. Jis sulaiko drėgmę, o vandenyje esančios druskos nusėda ant jo, todėl mažėja šios medžiagos skaidrumas.

Dėl intensyvaus vandens poveikio prasideda stiklo korozija. Kuo daugiau stiklas paveiktas korozijos, tuo labiau ant jo kaupiasi nešvarumų. Kiekvieną dieną jį vis sunkiau nuvalyti, o gautas rezultatas mažiau džiugina. Stiklą veikia korozija net ir naudojant išvalytą vandenį (išskyrus destiliuotą).

GREITI LAŠAI – tai nauja technologija, apsauganti dušo kabinų stiklus nuo vandens poveikio. Ji medžiagai suteikia papildomų savybių: stiklas tampa atsparus įbrėžimams ir yra lengvai valomas.

Vanduo lieka ant stiklo dėl molekulinės jėgos, vadinamos paviršiaus įtempimu.

Paviršių padengus danga, dingsta tiesioginis molekulių sąlytis su stiklu. Lašai virsta rutuliukais ir nuteka, nes yra fiziškai atstumiami nuo paviršiaus.

Stiklo paviršius atstumia vandenį ir nešvarumus, tad jį valyti iki 90 proc. lengviau.

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: