Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Santechnikos prekės

Santechnikos prekės
Dušo sistema Hansgrohe Raindance Select S Showerpipe 240 1jet PowderRain su termostatiniu maišytuvu
30%
30%
3.8 / 5
3.8 stars, based on 16 reviews

Dušo sistema Hansgrohe Raindance Select S Showerpipe 240 1jet PowderRain su termostatiniu maišytuvuKaina: 1184.30 €
Speciali Kaina: 829.00 €
Sutaupyk: 355.30 €
1184.30

Dušo sistema Hansgrohe Raindance Select S Showerpipe 240 1jet PowderRain su termostatiniu maišytuvu 

"PowderRain" mažina vandens sąnaudas. Taip prausdamiesi duše sutaupysite iki 20 procentų vandens ir elektros energijos. Mėgaukitės natūraliu prausimosi duše malonumu ir tuo pačiu tausokite išteklius!

Hansgrohe Raindance S 240 1jet integruota sistema „PowderRain“ reiškia pačią maloniausią tekančio vandens patirtį. Dėl tūkstančių mikrolašelių jausitės lyg stovėtumėte vasaros lietuje. Purkštukai purškia vandenį itin tyliai. Hansgrohe garso laboratorijos specialistams pavyko ypač sumažinti dušo skleidžiamą triukšmą: iki šnabždesio. Kad atlikdami kasdienes kūno priežiūros procedūras galėtumėte visiškai atsipalaiduoti. Be to, „PowderRain“ ne tik švelnus, bet ir efektyvus. Nesuskaičiuojama galybė itin smulkių lašelių labai efektyviai nuplaus dušo gelį ir išskalaus šampūną.   

Paprastu "Select" mygtuko spustelėjimu pakeisite dušo galvutės srovės tipą. Mygtuku taip pat įjungsite ir išjungsite maišytuvo vandens tekėjimą. 

Su „QuickClean“ technologija nuosėdos pranyks vos vienu rankos mostu. „Hansgrohe“ Raindance oro pūstuvuose ir dušo galvų purkštukuose įrengė lanksčius silikoninius antgalius. Jie padeda purvą ir kalkes pašalinti lengvai. Kitas privalumas: švarūs, prižiūrėti produktai ilgiau tarnauja ir atlieka savo funkciją. Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: