Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
BRUMA Leaf termostatinė potinkinė dušo sistema nikelio spalvos
20%
20%
 
3.1 / 5
3.1 stars, based on 10 reviews

BRUMA Leaf termostatinė potinkinė dušo sistema nikelio spalvosKaina: 1016.00 €
Speciali Kaina: 813.00 €
Sutaupyk: 203.00 €
1016.00
BRUMA LEAF termostatinė potinkinė dušo sistema nikelio spalvos  
  Vernet termostatinės kasetės užtikrina tikslią ir stabilią mišraus vandens temperatūrą dėl dvigubos srauto valdymo funkcijos.    BRUMA HYDROTHERM 38º - KOKYBĖ, SAUGUGUMAS IR SERTIFIKACIJA. Siekiant išvengti nudegimų, SafeStop saugos mygtukas blokuoja rankenos sukimąsi 38°C temperatūroje siekiant apsaugoti vaiką nuo nudegimų per karštame vandenyje.
Siekiant apsaugoti jus nuo nudegimų „AntiScald“ sistema automatiškai išjungia karštą vandenį, jei nutrūksta šalto vandens tiekimas. 100% kokybės kontrolė: kiekvienas maišytuvas tikrinamas atskirai. Rinkitės BRUMA termostatinius maišytuvus, įnešdami į savo namus komfortą ir saugumą, sutaupysite vandens ir energijos.
  Spalva - Nikelio / Morning mist   AirEcoDrop BRUMA Air EcoDrop - Vandens taupymas yra jūsų rankose.
BRUMA vandens taupymas yra ne tik pagalba gamtai bet ir pareiga.
BRUMA Air EcoDrop sistema įprastą dušą paverčia jutimine, terapinių savybių turinčia patirtimi. Sukurta siekiant pagerinti jutiminį pojūtį ir vandens valdymo efektyvumą, ši sistema užtikrina intensyvesnį ir dinamiškesnį vandens tiekimą, leidžiantį vienu metu sutaupyti vidutiniškai 30 % vandens. Vanduo susimaišo su oru, išskirdamas daug deguonies jonų (1L vandens visiškai susimaišo su 3L oro). Taigi vandens srautas tampa lengvesnis, todėl gaunama absoliučiai unikali jutimo patirtis.
Air EcoDrop sistema yra dar vienas įrodymas ne tik apie mūsų įsipareigojimą kurti naujus sprendimus, atitinkančius BRUMA gaminio grožio ir kokybės lūkesčius, bet ir naujų produktų, kurie yra naujoviški efektyvaus vandens valdymo srityje.   Matmenys: Lietaus dušo galva: 250 mm Lietaus dušo galvos laikiklio ilgis - 362 mm Maišytuvo išmatavimai - 180x110 mm Potinkinė dalis - BOX komplekte
 BRUMA-BOX potinkinė dalis suprojektuota ir patikrinta atsižvelgiant ne tik į paprastą montavimą bet ir ilgaamžiškumą, todėl įranga tarnaus ilgai ir patikimai.  Dušo žarna juodos spalvos Garantija:
10 metų garantija korpusui.

Novatoriškas, individualus, rafinuotas - Tai BRUMA FLOWING ART.

BRUMA, esanti rinkoje daugiau nei 65 metus, ji yra patirties, kokybės ir naujovių sinonimas kuriant vandens maišytuvus kurie puikiai subalansuoja estetiką ir aukštą našumą. BRUMA dėmesys ir atsidavimas kūrimo procesui, gaminių dizainui ir teigiamai vartotojo patirčiai lemia jog gamybos procesas tampa vis tvaresnis ir sujungia pažangiausias pramonės technologijas su kruopštumu bei meistriškumu. BURMOS misija pasiekti tobulumą efektyvių, novatoriškų bei tvarių produktų vystyme. 2007 metais BURMA buvo apdovanoti kaip pirma įmonė sukūrusi ir pagaminusi ECOBRASS maišytuvą.   

Beyond Collection by BRUMA from BRUMA on Vimeo.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: