Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
Bruma Emotion - BlueR rankinio dušelio komplektas chromo spalvos
20%
20%
  
4.4 / 5
4.4 stars, based on 7 reviews

Bruma Emotion - BlueR rankinio dušelio komplektas chromo spalvosKaina: 85.00 €
Speciali Kaina: 68.00 €
Sutaupyk: 17.00 €
85.00

Rankinio dušelio komplektas:

Spalva - Chromo
Estetinis ilgalaikės kokybės ir blizgesio triumfas. BRUMA chromavimo procesas lemia intensyvią, ilgalaikę ir atsparią apdailą, kuri atsiranda dėl nuolatinių prekės ženklo investicijų į pažangių technologijų įrangą, kuri leidžia sukurti išskirtinius gaminius, kurie atlaiko laiko išbandymus.

Šiame procese laikomasi griežtos kokybės kontrolės metodo, vadinamo BRUMA Brightest, kurio metu mūsų profesionalų atliekama stebėsena užtikrina, kad BRUMA gaminių chromo apdaila išlaikytų pradinį ryškumo intensyvumą, taip pat atitiktų ilgaamžiškumo ir atsparumo reikalavimus bei užtikrintų, kad vandens maišytuvas išlieka nepriekaištingas daugelį metų.  

1 funkcijos rankinis dušelis ABS, chromo spalvos; Dušelio laikiklis su vandens pajungimu, chromo spalvos; Žarna 175 cm ilgio; 

Novatoriškas, individualus, rafinuotas - Tai BRUMA FLOWING ART.
BRUMA, esanti rinkoje daugiau nei 65 metus, ji yra patirties, kokybės ir naujovių sinonimas kuriant vandens maišytuvus kurie puikiai subalansuoja estetiką ir aukštą našumą. BRUMA dėmesys ir atsidavimas kūrimo procesui, gaminių dizainui ir teigiamai vartotojo patirčiai lemia jog gamybos procesas tampa vis tvaresnis ir sujungia pažangiausias pramonės technologijas su kruopštumu bei meistriškumu. BURMOS misija pasiekti tobulumą efektyvių, novatoriškų bei tvarių produktų vystyme. 2007 metais BURMA buvo apdovanoti kaip pirma įmonė sukūrusi ir pagaminusi ECOBRASS maišytuvą. Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: