Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
DEMM  dušo sistemos ir termostatinio dušo maišytuvo Sapho Kimura KU245 komplektas
33%
33%
 
3 / 5
3 stars, based on 7 reviews

DEMM dušo sistemos ir termostatinio dušo maišytuvo Sapho Kimura KU245 komplektasKaina: 314.00 €
Speciali Kaina: 209.00 €
Sutaupyk: 105.00 €
314.00

Demm dušo stovas su lietaus galva chromo spalvos

Aukštis : 980 mm Lietaus dušo galvos skersmuo: 200 mm  Dušo žarna 1500 mm

Spalva: chromo DEMM Rubinetteria – gamykla įsikūrusi Italijoje, Marmentino mieste. Tai šeimos verslas - pavadinimas užtikrina kokybę. Maišytuvų bei vonios kambario įrangos pramonėje veikia jau 50 metų. DEMM nuolat investuoja į mokslinius tyrimus ir naujų produktų kūrimą, siekdama užtikrinti maksimalų efektyvumą, tuo pačiu užtikrindama kokybę ir dizainą. Didelį dėmesį skirdami ekologijai ir išteklių saugojimui, įmonė naudoja aplinką saugančius sprendimus kiekvienai dienai, kurie yra būtini, siekiant išsaugoti ateitį. Glaudus ryšys tarp žmogiškųjų išteklių ir pažangių technologijų užtikrina, kad DEMM gali pasiūlyti savo klientams aukštą kokybę, saugumą ir patikimumą, atitinkantį tarptautinius gamybos kokybės standartus   

Termostatinis dušo maišytuvas Sapho Kimura KU245

Chromo spalvos ; Termostatinis dušo maišytuvas Sapho Kimura su HI-Therm technologijos nekaistančiu maišytuvo paviršiumi!

SAPHO – daugelio metų tradicijas turinti gamybos bei produkcijos platinimo įmonė, gaminanti platų integruotos vonios įrangos asortimentą. Siūlanti modernius ir šiuolaikiškus spendimus jūsų namams. Įmonė turi savo gamybos ir sandėliavimo patalpas, kurių plotas viršija 30 000 m2. todėl prekių pristatymas greitas ir kokybiškas. Sapho gaminius naudoja klientai tiek Čekijoje, tiek kitose Europos šalyse.   Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: