Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Santechnikos prekės

Santechnikos prekės
Sensorinis vandens maišytuvas Axor Starck
24%
24%
0 / 5
0 stars, based on reviews

Sensorinis vandens maišytuvas Axor StarckKaina: 1028.70 €
Speciali Kaina: 782.00 €
Sutaupyk: 246.70 €
1028.70

Sensorinis vandens maišytuvas Axor Starck 

AXOR Starck maišytuvai, pasižymintys plonomis, išpuoselėtomis, energingomis formomis, primenančiomis natūralias formas ir pasižyminčiomis ergonomiška funkcija, yra esminis tvaraus maišytuvų dizaino proveržis. Įjungus maišytuvą, integruotas vandens tūrio valdiklis prie snapelio užtikrina, kad nė vienas lašas nebūtų švaistomas, o atskiras temperatūros valdiklis su iš anksto nustatyta funkcija taupo vandenį, energiją ir kitą brangiausią resursą: laiką. Kiekvienas AXOR Starck Organic maišytuvas teka standartiniu tik 3,5 litro per minutę greičiu. Dėl revoliucinės konstrukcijos vandens sunaudojimą galima žymiai sumažinti, todėl į vandens srovę įleidžiamas oras, kad būtų sukurtas minkštas purškimas, sudarytas iš daugybės mikrosmulkių lašelių. Ekonomiškas ir energiją taupantis dizainas gali būti padidintas (iki penkių litrų per minutę), jei kada nors reikia didesnio srauto greičio.  

ComfortZone.Didelės proporcijos, sudėtingos technologijos, intuityvus valdymas. Išskirtinis dizainas, aukšti saugos standartai ir žymiai padidintas komfortas: Hansgrohe dušai, maišytuvai ir termostatai su šiuo prekės ženklu praplečia jūsų ComfortZone.

EcoSmart. Hansgrohe maišytuvams ir dušams, kuriuose įdiegta EcoSmart technologija, reikia iki 60 % mažiau vandens nei įprastiems gaminiams – neprarandant komforto. Tai reiškia, kad galite sumažinti vandens ir energijos sąnaudas bei taupyti vertingus išteklius.

SensorActivation. Mūsų bekontakčių čiaupų jutiklis reaguoja į infraraudonosios spinduliuotės pokyčius taip pat, kaip ir daugelis judesio jutiklių. Kai tik aptinka rankų šilumą, vanduo teka. Ekonomiškas, higieniškas, bekontaktis.

QuickClean. Ar yra kas nors, kam patinka valyti? Naudojant „QuickClean“, kalkių nuosėdos ir nešvarumai ant „hansgrohe“ maišytuvų ir dušų išnyksta akimirksniu. Tiesiog nuvalykite lanksčias silikonines galvutes.   

ComfortZone 90 purškimo tipas: dušo purškiklis maksimalus srautas esant 3 barams: 3,5 l/min temperatūra reguliuojama maišytuvo svirtimi šone infraraudonųjų spindulių jutiklio technologija automatinis infraraudonųjų spindulių jutiklio aplinkos reguliavimas reguliuojamas infraraudonųjų spindulių jutiklio optinis diapazonas (2 nustatymai) baterijos veikimas 6V (tarnavimo laikas apie 2 metus, baterija įtraukta į komplektaciją) veikimo laikas: 10 s įjungiamas higieninis skalavimas (automatinis vandens srautas) nuplovimo laikas higieninis skalavimas: 10 s įjungiamas nuolatinis skalavimas (vienas vandens srautas 180 sekundžių, tinka terminei dezinfekcijai) valymo režimas: rankinis vandens sustabdymas praustuvo valymui jungties matmuo: DN15

Axor kuria ir gamina ikoniškus produktus prabangiems vonios kambariams ir virtuvėms. Hansgrohe Group priklausantis ir į ateitį orientuotas Axor prekių ženklas žymi išskirtinio dizaino ir funkcionalumo produktus, sukurtus pasitelkiant aukščiausio lygio meistriškumą.  Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: