Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Santechnikos prekės

Santechnikos prekės
Termostatinė dušo sistema Axor Front 240 2 jet
24%
24%
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Termostatinė dušo sistema Axor Front 240 2 jetKaina: 2427.30 €
Speciali Kaina: 1845.00 €
Sutaupyk: 582.30 €
2427.30

Termostatinė dušo sistema Axor Front 240 2 jet 

Front. Top švedų dizainas. Anna Lindgren ir Sofia Lagerkvist - du iš „Front“ įkūrėjų. "Front" tai visame pasaulyje populiari dizaino studija. Jų dizainas nėra įprastas skandinaviškas. Tai eksperimentas. Žaidimas su vaizdiniais efektais. Įkvėptas mados, kino ir mokslo. Kiekvienas jų sukurtas daiktas visada yra stebuklingas. Išreiškia jų požiūrį į daiktus ir džiaugsmąsi netikėtumo stichija. Savybės, kurios įkvepia tarptautinę dizaino sceną.   

QuickClean. Mažiau kalkių, daugiau džiaugsmo. Ar yra kas nors, kam patinka valyti? Naudojant „QuickClean“, kalkių nuosėdos ir nešvarumai ant „hansgrohe“ maišytuvų ir dušų išnyksta akimirksniu. Tiesiog nuvalykite lanksčias silikonines galvutes.  

AirPower. Produktai su šia dušo technologija sujungė vandenį su oru, kad palepintų jus gausesniais, lengvesniais ir švelnesniais vandens lašeliais ant odos. Didesniam dušo malonumui su vandens efektyvumu.   

Select. Minkšti vandens lašeliai ar gaivinantis masažas? Vienu spustelėjimu pasirinkite norimą purkštuko tipą, kad būtų dar smagiau maudytis duše. 

susideda iš: viršutinio dušo, rankinio dušo, dušo termostato, dušo žarnos, laikiklio, dušo stovo viršutinis dušas Raindance Select S 240 2jet dušo galvutės dydis (viršutinis dušas): 279 mm purškimo tipo viršutinis dušas: Rain, RainAir patogus nukreipimas naudojant mygtuką Select rutulinė jungtis: reguliuojamas viršutinio dušo kampas purškiamas rankinis dušas: Lietus individualiai reguliuojamo aukščio dušo galvutė su lengvai naudojamu pasukamu užraktu. Reguliavimas 300 mm srautas RainAir purškimas (esant 3 barams): 14 l/min srautas Purškiamas lietus (esant 3 barams): 15 l/min minimalus srauto slėgis: 1 baras dušo juostos skersmuo: 25 mm reguliuojamo aukščio rankinio dušo laikiklis saugos užraktas 40°C temperatūroje reguliuojamas karšto vandens ribojimas tinka nuolatinio srauto vandens šildytuvams montavimo tipas: atviras montavimas jungties matmuo DN15 jungties sriegis G ½ centro atstumas 150 ± 12 mm montavimas: montuojamas ant sienos išleidimo angos kiekis: 2 funkcijos 

Axor kuria ir gamina ikoniškus produktus prabangiems vonios kambariams ir virtuvėms. Hansgrohe Group priklausantis ir į ateitį orientuotas Axor prekių ženklas žymi išskirtinio dizaino ir funkcionalumo produktus, sukurtus pasitelkiant aukščiausio lygio meistriškumą.  Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: