Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Santechnikos prekės

Santechnikos prekės
Termostatinis dušo maišytuvas Axor Citterio M
24%
24%
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Termostatinis dušo maišytuvas Axor Citterio MKaina: 540.50 €
Speciali Kaina: 411.00 €
Sutaupyk: 129.50 €
540.50

Termostatinis dušo maišytuvas Axor Citterio M 

Grožio supratimas yra neatšaukiamai susietas su amžiumi, kuriame gyvename. Šiandien redukcija, paprastumas ir technologijos yra estetinė suma to, ką pripažįstame grožiu. Jei turiu tik mažą kambarį, dar svarbiau, kad jį apstatyčiau kruopščiai atrinktais, vertingais daiktais. Įkvėptas gyvenimo šiuolaikiniame didmiestyje, kur erdvė dažnai yra brangesnė, AXOR Citterio M apibūdina miesto elegancijos ir rafinuotumo estetiką. Sukurta atsižvelgiant į siauresnes erdves, kolekcija pasižymi sumažintomis ir lieknomis formomis, subtiliai nusmailėjusiomis ir kontūruotomis. Dėl savo tylaus buvimo ir neįvertinto grožio vonios kambarys paverčiamas pasitraukimu nuo miesto šurmulio – vieta, kurioje atgaivinsite ir protą, ir kūną. Universalus ir pritaikomas, nesenstantis, tačiau šiuolaikiškas AXOR Citterio puikiai papildo praktiškai bet kokį vonios kambario interjerą.   

Dušo kabinoje AXOR Citterio M siūlo vienos svirties maišytuvus atviram montavimui, taip pat termostatus atviram arba paslėptam montavimui. Pasiūloje taip pat yra elegantiškų sieninių plokščių ir perjungimo vožtuvų su ergonomiškomis rankenomis, apvalių ciferblatų, svirčių arba klasikinių trikampių žvaigždučių formos. Puikiai derinamas su viršutiniais dušais ir rankiniais dušais iš AXOR dušų asortimento, AXOR Citterio M pasižymi nepaprasta elegancija, pritaikyta praktiškai bet kokiai vonios kambario aplinkai. 

1 funkcija atstumas nuo centro: 150 ± 12 mm maksimalus srautas esant 3 barams: 20 l/min termostato kasetė saugos užraktas 40 °C temperatūroje reguliuojamas temperatūros apribojimas vienakryptis vožtuvas jungties tipas: S formos jungtys jungties matmuo: DN15 min. darbinis slėgis: 1 baras maks. darbinis slėgis: 10 barų 

Galimi spalvų variantai: chromas, šlifuota bronza, šlifuotas auksas, poliruotas raudonas auksas, šlifuotas raudonas auksas, poliruotas juodas chromas, šlifuotas juodas chromas, nerūdijantis plienas, šlifuotas nikelis, šlifuotas žalvaris, poliruotas auksas. 

Axor kuria ir gamina ikoniškus produktus prabangiems vonios kambariams ir virtuvėms. Hansgrohe Group priklausantis ir į ateitį orientuotas Axor prekių ženklas žymi išskirtinio dizaino ir funkcionalumo produktus, sukurtus pasitelkiant aukščiausio lygio meistriškumą. Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: