Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Santechnikos prekės

Santechnikos prekės
Termostatinis vonios maišytuvas Axor Citterio M
24%
24%
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Termostatinis vonios maišytuvas Axor Citterio MKaina: 633.60 €
Speciali Kaina: 482.00 €
Sutaupyk: 151.60 €
633.60

Termostatinis vonios maišytuvas Axor Citterio M 

Grožio supratimas yra neatšaukiamai susietas su amžiumi, kuriame gyvename. Šiandien redukcija, paprastumas ir technologijos yra estetinė suma to, ką pripažįstame grožiu. Jei turiu tik mažą kambarį, dar svarbiau, kad jį apstatyčiau kruopščiai atrinktais, vertingais daiktais. Įkvėptas gyvenimo šiuolaikiniame didmiestyje, kur erdvė dažnai yra brangesnė, AXOR Citterio M apibūdina miesto elegancijos ir rafinuotumo estetiką. Sukurta atsižvelgiant į siauresnes erdves, kolekcija pasižymi sumažintomis ir lieknomis formomis, subtiliai nusmailėjusiomis ir kontūruotomis. Dėl savo tylaus buvimo ir neįvertinto grožio vonios kambarys paverčiamas pasitraukimu nuo miesto šurmulio – vieta, kurioje atgaivinsite ir protą, ir kūną. Universalus ir pritaikomas, nesenstantis, tačiau šiuolaikiškas AXOR Citterio puikiai papildo praktiškai bet kokį vonios kambario interjerą.  

Vonioje AXOR Citterio M siūlo vienos svirties maišytuvus atviram ir paslėptam montavimui, taip pat ant apvado arba plytelių montuojamus keturių skylių maišytuvus su ištraukiamu rankiniu dušu su trimis išskirtiniais purškimo tipais: Rain, RainAir ir WhirlAir. Remiantis išsamiais tyrimais, kiekvienas yra sukurtas skirtingam dušo naudotojui: efektyviems, kurie nori greitai pažadinti savo jausmus; tie, kurie lepina save, džiaugiasi prausimosi malonumu; ir susikaupusiems, kurie mėgsta tikslinį jutiminį atsipalaidavimą.   

AirPower. Produktai su šia dušo technologija sujungė vandenį su oru, kad palepintų jus tūriniais, lengvesniais ir švelnesniais vandens lašeliais ant odos. Didesniam dušo malonumui su vandens efektyvumu.

QuickClean. Ar yra kas nors, kam patinka valyti? Naudojant „QuickClean“, kalkių nuosėdos ir nešvarumai ant „hansgrohe“ maišytuvų ir dušų išnyksta akimirksniu. Tiesiog nuvalykite lanksčias silikonines galvutes.  

2 funkcijos atstumas nuo centro: 150 ± 12 mm purškimo tipas (maišytuvas): įprastas purškimas maksimalus srautas esant 3 barams: 21 l/min vonios snapelio srautas esant 3 barams: 21 l/min rankinio dušo srautas esant 3 barams: 17 l/min min. darbinis slėgis: 1 baras maks. darbinis slėgis: 10 barų termostato kasetė reguliuojamas temperatūros apribojimas jungties tipas: S formos jungtys jungties matmuo: DN15   

Galimi spalvų variantai: chromas, šlifuota bronza, šlifuotas auksas, poliruotas raudonas auksas, šlifuotas raudonas auksas, poliruotas juodas chromas, šlifuotas juodas chromas, nerūdijantis plienas, šlifuotas nikelis, šlifuotas žalvaris, poliruotas auksas.

   

Axor kuria ir gamina ikoniškus produktus prabangiems vonios kambariams ir virtuvėms. Hansgrohe Group priklausantis ir į ateitį orientuotas Axor prekių ženklas žymi išskirtinio dizaino ir funkcionalumo produktus, sukurtus pasitelkiant aukščiausio lygio meistriškumą.  Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: