Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
Baltos matinės spalvos maišytuvas virtuvės plautuvei su jungtimi vandens filtravimo sistemai Omnires Switch
28%
28%
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Baltos matinės spalvos maišytuvas virtuvės plautuvei su jungtimi vandens filtravimo sistemai Omnires SwitchKaina: 609.00 €
Speciali Kaina: 436.00 €
Sutaupyk: 173.00 €
609.00

Virtuvinis maišytuvas OMNIRES SWITCH sujungia minimalistinį, subalansuotomis proporcijomis pagrįstą dizainą su praktišku funkcionalumu, tiekiant įprastą ir filtruotą vandenį.

Išskirtinės, tiksliai briaunotos detalės leidžia intuityviai valdyti maišytuvą, naudojant du nepriklausomus vandens atidarymo taškus: įprastą vandenį maišytuve ir filtruotą vandenį snapelio gale – tiesiog pasukite ant jo esantį žiedą, kad stiklinė prisipildytų filtruoto geriamojo vandens. (Filtravimo sistema į maišytuvo komplektą neįeina.)

Maišytuvas tiekiamas su universalių jungčių rinkiniu, skirtu prijungti bet kokį filtrų komplektą, sumontuotą standartinėje kriauklės spintelėje.

Gaminys pagamintas iš aukštos kokybės žalvario ir aprūpintas aukščiausios kokybės keramine galvute su COLD START technologija. Dėl to rankų ir indų plovimo srovė pagal numatytuosius nustatymus atidaroma šaltesniu vandeniu, o tai taupo energiją ir sunaudoja mažiau karšto vandens. Vertikali pradinė rankenėlės padėtis leidžia montuoti maišytuvą arti sienos, nesijaudinant dėl ​​vietos, reikalingos ją pasukti, norint atidaryti vandens šaltinį. 

Snapelio ilgis: 22,6 cm Bendras maišytuvo aukštis: 44,5 cm Maksimalus stalviršio storis: 3,5 cm

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: