Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
Grohe Grohtherm Smartcontrol termostatinis maišytuvas dušui ar voniai
25%
25%
  
3.5 / 5
3.5 stars, based on 13 reviews

Grohe Grohtherm Smartcontrol termostatinis maišytuvas dušui ar voniaiKaina: 733.00 €
Speciali Kaina: 549.00 €
Sutaupyk: 184.00 €
733.00

Grohtherm SmartControl - moderniam vonios kambariui ir nuostabus valdymas!

Kupinas naudingų funkcijų, šis Grohtherm Smartcontrol potinkinis termostatas garantuoja precizišką kontrolę bei savo minimalistiniu dizainu papuošia kiekvieną šiuolaikišką vonios kambarį. Inovatyvi SmartControl technologija leidžia pasirinkti norimą srovės šaltinį ir reguliuoti srovės stiprumą vienu mygtuko paspaudimu.
Trys vožtuvai leidžia vienu metu persijungti tarp - arba sujungti - lietaus galvą, rankinį dušą ir šoninius dušus, o taip pat ir vonią. GROHE TurboStat užtikrina jums tinkamiausią vandens temperatūrą viso maudymosi metu. Temperatūros pasirinkimas yra paprastas ir intuityvus procesas dėl supaprastinto GROHE EasyLogic žymėjimo.
Tinkamas šeimoms su vaikais GROHE SafeStop mygtukas yra puiki apsauga nuo nusiplikymo, ribojanti temperatūrą iki 38° C. GROHE SafeStop Plus leidžia norint aukštesnės temperatūros, mygtuko paspaudimu pasirinkti antrą 43 ° C temperatūros variantą.
Vandenį taupanti GROHE EcoJoy technologija sumažins vandens sunaudojimą iki 50% nepakenkiant jūsų komfortui. Dėka GROHE QuickFix sistemos, įdiegimas yra greitas ir elementarus.
Plonas profilis leidžia paprastai palaikyti švarą, o akinančiai blizgi GROHE StarLight chromo apdaila atrodys stulbinamai metų metus. Šis produktas turi būti montuojamas kartu su GROHE Rapido SmartBox (35600000).  Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: