Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.7 / 5
3.7 stars, based on 15 reviews

Vabzdžių gaudyklė Levenhuk LabZZ BC10Speciali Kaina: 33.99 €
33.99

Levenhuk LabZZ BC10 vabzdžių rinkėjas yra tikras atradimas jaunam entomologui. Šis įrankis sužadina vaiko susidomėjimą gyvūnų karalyste ir juos supančiu pasauliu. Muses ar vorus galite pagauti net savo bute. Parke, miške ar poilsio namuose laimikis jus nustebins!

Šiuo prietaisu labai paprasta naudotis: suraskite vabzdį, šalia jo pastatykite antgalį ir paspauskite vakuumo mygtuką. Vabzdys bus įtrauktas į skaidrų indą. Mygtukas yra šalia rankenos. Kolektoriaus viršuje yra greičio jungiklis. Yra trys greičio lygiai: „L“ reiškia mažą greitį, „M“ – vidutinį, o „H“ – didelį greitį. Pasirinkite greitį, atsižvelgdami į vabzdžio dydį.

Taip pat vabzdžius galite gaudyti ir tinkleliu. Po linksmos medžioklės įdėkite vabzdžių ar uodų vabzdžius po didinamuoju dangteliu ir išsamiai ištyrinėkite.

Prietaisu gali naudotis vyresni nei 3 metų vaikai. Laikykitės saugos priemonių. Stebėkite vabzdžius tik per talpyklą, nelieskite jų, nes kai kurie vabzdžiai gali jums įkąsti ar įgelti. Imdami vabzdžius, naudokite pincetą. Baigę stebėjimą būtinai paleiskite vabzdį.

Funkcijos:

Neįprastas rinkinys aktyviems žaidimams Paprastas ir saugus rinkinys smulkiems vabzdžiams rinkti Komplekte yra 2 purkštukai ir vabzdžių peržiūros priemonė su didinamuoju dangteliu Veikia su 4 AA baterijomis (perkamos atskirai) Gali naudoti vyresni nei 3 metų vaikai

Į komplektą įeina:

Vamzdžių rinkėjas Purkštukai (2 dalys: apvalus ir plokščias antgalis) Talpa Tinklelis su rankena Pincetas Vabzdžių peržiūros priemonė su didinamuoju dangteliu (3,5 karto) Naudotojo vadovas


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: