Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prekės namams ir ūkiui

Prekės namams ir ūkiui
0 / 5
0 stars, based on reviews

Lėtaeigė sulčiaspaudė Kuvings B6000WSpeciali Kaina: 379.00 €
379.00

 Lėtaeigė sulčiaspaudė Kuvings B6000W -  universali lėtaeigė sulčiaspaudė, atitiksianti visus jūsų poreikius. Su ja spausite ne tik įprastas sultis iš vaisių bei daržovių, bet netgi gaminsite žaliuosius kokteilius! Tai vienas iš naujausių ir inovatyviausių Kuvings modelių, kuris greitai tapo vienu populiariausių tarp lėtaeigių sulčiaspaudžių. Užtikrintas veikimas, iš Ultem plastiko pagamintas sraigtas, praplatinta anga produktams dėti ir sulčių dangtelis - tik geriausios savybės vienoje sulčiaspaudėje.  Lėto spaudimo technologija


Kuvings sultys 


Spaudžiant lėtaeige sulčiaspaude sultyse išlieka visos maistinės medžiagos bei fermentai. Didesnis efektyvumas pasiekiamas unikaliu sulčių spaudimo metodu, kurio metu sultys mažiau sąveikauja su oru, todėl yra apsaugomos nuo žalingo oksidacijos proceso. Kuvings Silent Juicer patentuota technologija leidžia sultis spausti lėtaeigiu būdu (60 apsisukimų per minutę), priešingai nei kitose sulčiaspaudėse, kurios spaudžia 3000~15000 apsisukimų per minutę greičiu. Tai ne tik sveikesnės sultys, bet ir tylesnis sulčiaspaudės darbas.  

 

Praplatinta anga produktams dėti

Kuvings B6000W anga produktams dėti yra praplatinta tiek, kad būtų patogi naudoti skubantiems žmonėms. Jei iki šiol teigėte, kad neturite laiko išsispausti šviežių sulčių, nes reikia tam ilgai pasiruošti, kol supjaustysite vaisius ar daržoves - nuo šiol nebeturite teisės taip teigti. Kuvings B6000S išspaus Jums stiklinę sulčių vos per keletą minučių!

 

Sulčių dangtelis (angl. "Smart Cap") 


Sulčiaspaudė komplektuojama kartu su „smart cap“ priedu, kurio pagalba galėsite iškart plakti kokteilius. Užkimšus dangtelį dėkite norimus vaisius ar daržoves ir mėgaukitės kokteiliu be papildomų pastangų. Baigus darbą vėl užkimškite dangtelį ir įpylę vandens leiskite sulčiaspaudei dirbti. Atkimšus dangtelį ir pašalinus nešvarumus jau bus atlikta didžioji dalis sulčiaspaudės valymo.


Kuvings B6000W valymas


Ši sulčiaspaudė pasižymi lengva ir paprasta priežiūra bei valymu. Komplektacijoje esantis papildomas silikoninis valytuvas su šepetėliais puikiai valo užsiteršusio sietelio angas, taip neleisdamas joms užsikimšti. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai į įjungtą sulčiaspaudę įpilti vandens ir beveik visi vaisių likučiai pasišalins. Po šio proceso pašalinti likusius nešvarumus bus žymiai paprasčiau.

 

Patikimas gamintojas


Sulčiaspaudės KUVINGS gamintojas - „NUC Electronics" yra viena pirmaujančių Pietų Korėjos smulkios virtuvinės technikos gamintojų. Visa produkcija skirta vartotojams, kurie rūpinasi sveika gyvensena ir mityba. KUVINGS prekės ženklą klientai visame pasaulyje renkasi dėl puikios kokybės, novatoriško dizaino, funkcionalumo bei lengvos priežiūros. Naujas koncepcinis, kompaktiškas sulčiaspaudės dizainas tikrai tiks Jūsų virtuvei.

 

 

 

 Prekinis ženklas Kuvings; Tipas: Vieno sraigto vertikali; Matmenys 228 x 208 x 448 mm; Variklio tipas: Vienfazis indukcinis; Apsisukimai :60 aps/min; Elektrinis galingumas 240W; Įtampa 220V / 50Hz; Svoris 6,4 kg; Spalva :Balta; Garantija dalims 2 metai; Garantija varikliui 5 metai; Gamintojas Kuvings; Kilmės šalis Pietų Korėja.


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: